українська   русский   english   polski
 ГоловнаГотельРестораниПослугиСпецпропозиціїБронюванняКонтакти
 1 2 3

Ресторан у Львові «Наварія Нова» – висока майстернiсть поварiв та бездоганне обслуговування

Ресторан во Львове «Навария Нова», фото 1

Туристи обожнюють Львів за його багату історію й неповторну архітектуру історичних місць, а ресторани у цьому стародавньому місті відомі в Україні та за її межами передусім своєю різноманітною кухнею, що включає найкращі національні та європейські страви, надзвичайним затишком й оригінальністю оформлення, де особливу увагу приділено всьому: від меню і до найдрібніших деталей інтер’єру. Ресторани міста по-своєму неповторні і гідні того, щоб ви до них завітали.

Ресторани Львова привабливі в усіх відношеннях: приємні ціни, першокласний сервіс, чудова кухня – все це дає можливість гостям та корінним жителям міста отримати надзвичайне задоволення від їх відвідування. Крім того, багатьом закладам властивий незабутній колорит як в оформленні, так і в манері обслуговування. Ми ж пропонуємо вам завітати до «Наварія Нови» та «Озера» – львівських ресторанів, які чесно заслужили звання найкращих.

Ресторан «Наварія Нова»

Ресторан во Львове «Навария Нова», фото 1

Ресторан, що знаходиться в будівлі готелю «Наварія Нова», оформлено в елегантному англійському стилі з використанням творів сучасного мистецтва. Тут ви зможете насолодитися найвишуканішими стравами європейської кухні від кулінарів найвищого класу. Вам запропонують винну карту, що складається з найкращих вин Італії, Іспанії, Чилі та Франції. Вибір же інших алкогольних напоїв також задовольнить навіть самого вимогливого клієнта.

Приємний затишок, виступи талановитих артистів і висококласне обслуговування залишать у вас тільки найкращі спогади. А від майстерності наших кулінарів ви будете просто в захваті.

Ресторан «Озеро»

Ресторан во Львове «Навария Нова», фото 1

Якщо ви бажаєте відчути атмосферу справжнього домашнього затишку і зробити свій вибір з різноманітного переліку страв української кухні, більшіть з яких приготовані за унікальним старовинними рецептами, то ресторан «Озеро», що знаходиться поруч із готелем, радо прийме вас у своїх стінах.

Вашу трапезу супроводжуватиме жива музика, а про вашу безпеку подбає непомітна і надійна охорона. Крім того, ви зможете скористатися безкоштовним паркінгом, який перебуває під цілодобовим пильним наглядом.

-Головна | Готель | Ресторани | Послуги | Спецпропозиції | Бронювання | Контакти-
Ми приймаємо кредитні картки
Всі права застережено © . Готельно-відпочинковий комплекс «Наварія Нова»