українська   русский   english   polski
 ГоловнаГотельРестораниПослугиСпецпропозиціїБронюванняКонтакти
 1 2 3

Розваги та спорт

Спортивний зал

На території закладу працює тренажерний зал

Дитячий майданчик – розвага для малечі

Поки дорослі відпочивають з філіжанкою кави чи чаю, спілкуючись між собою, діти можуть досхочу погратися на свіжому повітрі. Дитячий майданчик – це чудова розвага для малечі і справжній порятунок для батьків, зайнятих своїми справами. Він знаходиться поруч із рестораном, тому тут діти будуть завжди під наглядом. Споруди та гойдалки цілком надійні та відповідають всім вимогам техніки безпеки.

Ваша дитина поспілкується з однолітками, весело покатається на яскравих гірках, залізе на спеціальні драбинки та турніки. Тут достатньо розваг для дітей різного віку! До речі, на великих зручних дерев’яних гойдалках і затишних лавках полюбляє посидіти не тільки малеча. Дорослі також із задоволенням відпочивають на дитячому майданчику, дивлячись, як граються їхні дітлахи.

 
Форт Апачі

Якщо Ви маєте важливі справи, просто бажаєте посидіти в тиші чи відпочити з друзями, не переймайтесь тим, що Вам немає з ким залишити дітей на цей час. Коли їм набриднуть дорослі розмови під час бенкету чи фуршету і дітлахи занудьгують, відпустіть їх погратися на гірках чи гойдалках.

Наш дитячий майданчик – найкраща розвага для дитини, що дасть змогу відпочити її батькам!

-Головна | Готель | Ресторани | Послуги | Спецпропозиції | Бронювання | Контакти-
Ми приймаємо кредитні картки
Всі права застережено © . Готельно-відпочинковий комплекс «Наварія Нова»